Dekorace do kadeřnictví: Aby se zákazníci chtěli vracet!

Kadeřnictví je místo, kam chodí doslova každý z nás celý život. Pro pány se často jedná o nutné zlo, kdy je potřeba vlasy prostě zkrátit. Pro dámy se může jednat o hledání toho nejlepšího, které pak nechtějí opustit. V obou případech se ale chcete u kadeřníka cítit dobře. A kadeřník zase chce, abyste se co nejdříve opět vrátili. Proto se tam musíte cítit dobře. Aby se navodila ta správná atmosféra, je určitě vhodné se podívat na to, jaké dekorace do kadeřnictví můžete použít!

Kadeřnictví moc vybavení nepotřebuje. Hlavním prvkem je samozřejmě křeslo, zrcadlo a poté vybavení samotného kadeřníka. Hlavním faktorem úspěchu kadeřnictví jsou především doporučení a lokalita. Proto jsme se zaměřili na takové dekorace, které nejsou finančně náročné a případně je možné je rychle sbalit a přesunout na lepší místo!

Akustické panely

Hit posledních let, který vám zajistí nejen krásnější vzhled jakéhokoli prostoru, ale také zlepší zvukové vlastnosti místnosti. Akustické panely se nejčastěji instalují vertikálně a to po celé ploše zdi. Tedy od podlahy až ke stropu. Nejčastěji jsou vyrobeny ze dřeva a můžete vybírat z nespočtu odstínů. Tento prvek vám pomůžu snadno a rychle zútulnit jakýkoli prostor a zároveň je jednoduché je instalovat. Kominovat s nimi můžete skvěle i dřevěné cedule!

akustický panel

Plakáty

Ve většině kadeřnictví najdete velmi často fotografie nejrůznějších účesů a módních prvků. Dobrým nápadem ale může být kadeřnictví dozdobit i plakáty, které mohou být laděny do určitého tématu. Pokud provozujete pánské kadeřnictví, pak určitě můžete zvolit automobily, techniku nebo sportovní tematiku. Dámské kadeřnictví pak může být zaměřeno například na přírodu, módní trendy a podobně. Neutrální cestou, jak vyzdobit kadeřnictví, pak mohou být plakáty měst.

LED neony

Kdo zvažuje pořízení dekorace do kadeřnictví, určitě by neměl vynechat LED neony. Ty mohou mít navíc dvojí funkci. V první řadě mohou vytvořit skvělou atmosféru uvnitř vašeho provozu, ale můžete je umístit také do výlohy. I když o vás všichni vědí, můžete si být jisti, že pokud ve vaší výloze budou svítit neonové nůžky, nepřehlédne vás už nikdo.

dekorace do kadeřnictví neon

Zrcadla a obrazy

Aby se zákazníci mohli během stříhání prohlížet, nesmí v žádném kadeřnictví chybět zrcadlo. Ta ale nemusí být nudná. Mohou být kombinována se silnými zlatými rámy, nebo integrovaným osvětlením. Zlaté rámy vypadají vždy dobře i v kombinaci s obrazy a určitě se nemusíte bát do starobylého rámu umístit moderní umění. Provokace funguje vždy dobře.

Zeď pro zákazníky

Cílem každého kadeřníka by mělo být, aby se k němu lidé vraceli. A aby se vraceli rádi a ideálně i doporučovali vaše služby dalším lidem. Vaši spokojení zákazníci se u vás mohou také rádi vyfotit a například pomocí Instaxu můžete snadno a rychle fotky tisknout a rovnou umístit. Pokud nechcete fotoaparát pořizovat, ale přesto chcete touto cestou jít, můžete si Instax jen zapůjčit.

Květiny

Máte ve svém podniku dostatek světla? Pak určitě pořiďte květiny. Květiny sice vyžadují podstatně více péče než ostatní dekorace do kadeřnictví, ale pokud k tomu máte alespoň minimální vlohy, určitě byste s tím neměli váhat. Kdo umí pečovat o květiny, ten určitě umí i pečovat o hlavy. A pokud je vaší doménou opravdu jen stříhání, nebojte se. Umělé květiny od živých dnes už nemusíte ani rozeznat.