I když vyrábíme neonové nápisy, tak dobře víme, že ne každé logo musí nutně zářit. Pokud potřebujete pro své podnikání vyrobit logo, nebo slogan na míru, pak mohou být dřevěné cedule tou správnou volbou. Jednoduché, elegantní, snadno k umístění jak v interiéru, tak v exteriéru. A pokud si budete přát, aby vaše dřevěné cedule uměly i neonově zářit, bez problémů to zařídíme.

Díky skvělým vlastnostem dřeva, které se dá kvalitně a jednoduše opracovávat, je možné vyrobit logo ze dřeva přesně tak, jak si budete přát. Je možné nechat vše v čistě přírodním provedení, nebo je možné k barvení použít nejrůznější laky, mořidla či folie. Logo může z povrchu dřeva vystupovat, nebo může být naopak zapuštěné. Velice efektní je také kombinace dřeva a barevné pryskyřice, případně podsvícení dřevěné cedule.

Jak tedy mohou být dřevěné cedule vyrobeny?

Je jen na vás, jakou kombinaci si zvolíte. Společně navrhneme vaše dřevěné logo na míru tak, aby splňovalo všechny vaše požadavky!

Co tedy budeme potřebovat vědět, abychom mohli vyrobit Vaši dřevěnou ceduli na míru? Níže pro vás máme stručný seznam otázek, které můžete vyplnit níže v objednávkovém formuláři. Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, abychom si společně vše ujasnili a mohli tak zpracovat návrh přesně podle Vašich představ.

  1. Barevnost loga – bezbarvé? Jednobarevné? Vícebarevné?
  2. Požadovaná velikost dřevěné cedule?
  3. Kde bude dřevěná cedule umístěna?
  4. Typ povrchové úpravy?

Ideální variantou je samozřejmě zaslání přesných grafických podkladů v křivkách. Samotná výroba dřevěné cedule na míru pak probíhá do 3 týdnů od uhrazení zálohové faktury.

Dřevěné cedule do interiéru i exteriéru
Dřevěné cedule na míru
Různé povrchové úpravy dřeva

Z jakého materiálu bude vaše dřevěná cedule vyrobena?

Pro zajištění co nejvyšší kvality vyráběných dřevěných cedulí používáme lepené březové dřevotřísky o síle 12 mm v BB/B kvalitě. Jedná se o rovné dřevo, které je vhodné k povrchovému opracování a skvěle váže i jednotlivé barevné a epoxydové doplňky. K povrchovým úpravám následně používáme také barvy, laky, lazury a penetrace tak, abychom vždy dosáhli co nejlepšího výsledku.