El Mágico: Jasná volba na Jižním městě!

Studium vysoké školy v Praze je velmi častou zastávkou pro mnohé středoškoláky z celé republiky, ale i ze Slovenska. Jednou z nejčastěji volených škol je poté Vysoká škola ekonomická, která má po dlouhou dobu základnu pro první ročníky na Jižním městě. Pokud se rozhodnete zde studovat, možná budete bydlet na kolejích hned vedle školy a pokud ano, nemůžete se vyhnout podniku, který se jmenuje El Mágico!

Studium vysoké školy není samozřejmě jen o knihách, přednáškách a zkouškách, ale je také o společenském životě. A ten může být na „jižáku“ opravdu bohatý a zajímavý. Hlavním centrem dění je bezpochyby podnik El Mágico burger pub, kde se nejen dobře najíte, ale večer můžete zažít párty, na které rozhodně nezapomenete.

Jak už samotný název napovídá, těšit se zde můžete především na skvělé Burgery a také na výborné pivo. Pokud máte rádi kombinaci sportu a právě piva, můžete se zúčastnit turnajů v Beer pongu, který Mágico pravidelně hostí!

Neony v El Mágicu!

El Mágico je ale domovem i pro naše dva neony! A protože majitel podniku myslí na své návštěvníky a chce, aby se dobře bavili, najdete v nich vzkazy a poselství, kterýma se při návštěvě podniku řídit!

Prvním z neonů je nápis Good Vibes Only, který vyzývá k užití si času uvnitř podniku a určitě jej nepřehlédnete. Druhý nápis je poselstvím na pozdější večerní, či dokonce ranní hodiny. Neonový nápis Dont gorget to go home by vás měl nakopnout k odchodu v době, kdy je sice zábava nejlepší, ale v nejlepším je dobré i přestat!

Doufáme, že se vám budou naše nápisy líbit a že si díky nim návštěvu tohoto vyhlášeného místa užijete i vy! A pokud vás zajímá, kde ještě můžete na naše neony narazit, omrkněte naši mapu neonů! A pokud chcete svůj vlastní, ozvěte se nám a rádi pro vás vyrobíme neon na míru!