Víte, jak vybírat neon?

Při výběru neonu je důležité zvážit několik faktorů, jako je například účel použití, velikost a umístění. Výroba na míru umožňuje tvorbu jedinečných designů, které skvěle zapadnou do daného prostoru. Je však dobré předem vědět, jakými kritérii se při výběru řídit. Proto je potřeba hned od začátku přesně vědět, jak vybírat neon a na co se zaměřit!

Určete účel neonu

Nejdůležitější otázkou před nákupem neonu je, k jakému účelu bude sloužit. Bude nápis vystaven uvnitř, nebo venku? Na svatební hostině, v kanceláři, či třeba doma? Může se také stát originálním doplňkem restaurace či baru. V závislosti na tom, jaký je účel neonového nápisu, je dobré vybírat i samotný design.

V interiéru nemusíte řešit, zda je nápis vodotěsný. Je důležité také zvážit, kam neon umístíte, aby byl v blízkosti zásuvky. Případně se nabízí provedení s baterií. Dle účelu lze určit také upevnění neonu – na stěnu, či třeba jen na stojan? Zamyslete se nad důležitými otázkami – odpovědi vám pomohou najít to pravé.

Jak vybírat neon: Na velikosti záleží

Před objednáním si dobře prohlédněte stěnu nebo prostor, kam chcete neon připevnit. Zkuste si tam nápis představit – jak by měl být velký, aby skvěle zapadl? Je důležité si rozmyslet, jak velkou část plochy má nápis zabírat.

K ruce si můžete vzít i metr, abyste měli jasnou představu, jaké parametry zadat při objednávce.

Design a barva

Díky modernímu provedení s LED pásky si můžete vybrat v podstatě jakoukoli barvu. Pokud se rozhodnete pro RGB variantu, můžete si barvu světla přepínat, kdykoli budete chtít. Vždy tak může odrážet vaši náladu a perfektně dotvořit atmosféru.

Váš rozpočet

Cena může být při výběru neonu rozhodujícím kritériem. Finální částka se samozřejmě odvíjí od velikosti a designu nápisu. Je dobré si hned na začátku procesu určit, jaký je váš rozpočet. Nemusíte se tak později obávat nedorozumění během objednávky – jasno budete mít hned od začátku.

Objednávka neonu na míru není nic složitého. Jde jen o pár kroků – ovšem je vhodné si vše předem dobře rozmyslet, aby mohl vzniknout design přesně podle vašich představ.