Jaký má mít neon rozměr?

Neonové nápisy jsou oblíbenou dočasnou dekorací na svatbách, různých oslavách, ale popularitu mají také jako trvanlivé doplňky, zejména v rozmanitých podnicích. Ať už vybíráte neon kamkoli, je důležité zvolit vhodnou velikost. Odpovědět si správně na otázku, jaký má mít neon rozměr, je zcela zásadní.

Změřte daný prostor a zjistíte, jaký má mít neon rozměr

Není nic horšího, než když si objednáte zářivý neonový nápis a později zjistíte, že se do daného prostoru nehodí – může být příliš velký, či naopak příliš malý a ztrácet se. Proto by první krok mělo vždy být přeměření vybraného prostoru. Vyberte pro LED neon konkrétní místo a zkuste si ho tam představit. Pokud chcete mít jistotu, je dobré vzít si na pomoc metr.

Budete tak mít jistotu, zda se nápis do prostoru hodí.

Dbejte na funkčnost a design

Je třeba vycházet z vlastních preferencí a vkusu. Pokud si chcete nechat vyrobit neon na míru, je důležité mít určitou představu. Z té lze pak vycházet při tvorbě grafického návrhu a nabídky. Design by měl odrážet váš příběh – neváhejte si přizpůsobit velikost, tvar, písmo i barvy. Lze tak zvolit jedinečný nápis pro vybranou příležitost.

Myslete i na rozpočet

Ať už vybíráte neon pro jakoukoli příležitost, je důležité zvážit rozpočet. Pokud jde o dekoraci na svatbu, zřejmě není vhodné za ni utratit většinu rozpočtu. To samozřejmě platí i pro další situace – působivý doplněk lze navrhnout i za rozumnou cenu.

Neváhejte se zeptat jaký má mít neon rozměr

Pokud nemáte vůbec žádnou představu o tom, jaký neon chcete pořídit, pak je dobré zeptat se někoho ve svém okolí. Poradit vám mohou třeba přátelé či rodina, který mají cit pro umění a doplňky. Společně tak můžete vytvořit prvotní návrh a ten pak doladit. Mimo jiné se samozřejmě lze zeptat i na sociálních sítích, kde jistě najdete komunitu se společným zájmem.

Neonové nápisy najdou využití v podstatě všude. Skvěle se hodí na svatbu jako minimalistická dekorace, ale i výrazný prvek. Neváhejte vybrat to pravé pro svou příležitost – samozřejmě s ohledem na rozměry, které jsou klíčovým parametrem.