LED neony do bytu

LED neonové nápisy nabízí moderní a trendy způsob, jak přidat do bytu neotřelý styl a osobitost. Lze je snadno kombinovat s ostatními doplňky a vytvořit tak jedinečný dojem. LED neony do bytu dokáží vaši domácnost rozzářit a přidat něco osobního navíc!

Zvažte velikost a umístění

Před nákupem led neonu si promyslete, jak velký nápis nebo design by se hodil do daného prostoru. Také zvažte, kam ho umístíte – zda na zdi, stropě nebo na okně. Led neon lze použít jako hlavní centrální prvek v místnosti nebo jako doplněk k ostatnímu dekoru. Pokud se jedná o menší prostor, jako je třeba kancelář nebo ložnice, může být menší led neon vhodnější než větší verze pro větší místnost.

LED neony do bytu a výběr barvy

LED neony lze vyrobit v RGB variantě, v takovém případě si můžete barvu světla kdykoli změnit. Pokud již máte v místnosti barevné dekorace, je vhodné neon sladit, aby do interiéru zapadl. Pokud chcete, aby byl nápis hlavním prvkem místnosti, pak se hodí výrazné barvy a vysoký jas, který upoutá pozornost.

Volba designu

Díky výrobě na míru si můžete nechat vyrobit libovolný nápis nebo design. Nabízí se různé možnosti, od motivačních citátů, přes jednotlivá slova až po různé symboly. Vybírejte podle svého osobního vkusu a stylu.

Mezi oblíbené designy neonů v bytě patří například:

  • „Be happy“ – motivující nápis skvělý pro každý byt. Nápis v jasně žluté nebo oranžové barvě dodá vaší místnosti pozitivní energii.
  • „Love“ – tento romantický nápis se hodí pro ložnici nebo obývací pokoj. Světle růžová nebo červená barva skvěle dokreslí romantickou atmosféru.
  • „Hello“ – jednoduchý nápis může být skvělým způsobem, jak přivítat hosty v předsíni nebo vstupní hale. Zvolte jasně modrou nebo zelenou barvu, aby byl nápis viditelný z dálky.
  • „Dream“ – tento nápis je skvělý pro ložnici nebo kancelář, může být inspirací k dosažení cílů.
  • „Home sweet home“ – jde o klasický nápis, který může příjemně přivítat hosty a vytvořit komfortní atmosféru.
  • „Create“ – tento nápis se hodí pro všechny kreativce. S moderním stylem bude skvěle ladit bílá nebo světle modrá barva.
  • „Stay wild“ –nápis vhodný do ložnice či obývacího pokoje, vyjadřuje svobodu a spontánnost. V kombinaci se světle zelenou nebo oranžovou barvou jde o báječnou kombinaci.

Možností je opravdu mnoho, neváhejte si vymyslet vlastní design, který se ve vašem bytě bude vyjímat. Neon představuje skvělý prostředek, jak interiér rozzářit a zútulnit.