LED neony pro fitcentra

Jedním z míst, kam se neonové nápisy skvěle hodí, je fitcentrum. Mělo by jít o komfortní prostor, kde se schází sportovní nadšenci. Pro vytvoření jedinečného prostředí jsou vhodné právě zářivé designy z LED neonů. Nabízí se přitom spousta možností, jaký nápis zvolit. Jaké tedy mohou být LED neony pro fitcentra?

Proč mít neon ve fitku?

Neonový nápis ve fitcentru může pomoci vytvořit zábavné a příjemné prostředí pro zaměstnance i návštěvníky. Barevná záře neonového nápisu může z jakékoli posilovny vytvořit lákavé místo, které působí živě a vybízí k aktivitě.

Kromě toho, že jde o efektní prvek, může jít také o způsob, jak sportovce motivovat k výkonům. Někdy není ten pravý den na podávání výkonů. Ovšem s vhodným neonovým nápisem můžete návštěvníkům dodat motivaci, zlepšit náladu a podpořit je. Případně mohou nápisy sloužit také pro zlepšení orientace v posilovně.

V neposlední řadě s LED neony rozhodně vystoupíte z řady. Jde totiž o originální doplněk, který zachová skvělý dojem a rozhodně zůstane v mysli.

LED neony pro fitcentra a Motivační nápisy

Jednou z nejlepších voleb do fitka jsou motivační nápisy. Nabízí se různé varianty, ať už v češtině nebo angličtině.

  • „No pain, no gain“ – Klasický a inspirativní nápis, který připomíná, že k dosažení cílů je třeba trocha utrpení.
  • „Hustle for that muscle“ – Slogan zaměřený na posilování a budování svalů.
  • „Your only limit is you“ – Nápis, který připomíná, že jediným limitem je člověk sám a že s tvrdou prací a vytrvalostí je možné překonat vlastní omezení.
  • „Stronger every day“ – Motivační nápis, který připomíná, že cvičení a posilování jsou cesta ke stále větší síle a výkonnosti.
  • „No excuses, just results“ – Výsledky jsou důležitější než výmluvy. Použít lze i českou alternativu „Žádné výmluvy“.
  • „Neboj se selhání, boj se nečinnosti“ – Ačkoli se nám někdy nedaří, důležité je pokračovat a nevzdávat se.
  • „Dont Quit“ – Nikdy to nevzdávej. Nebo taky Do it!

Zábavné designy

Samozřejmě se nabízí i různé zábavné designy. Ani v těch nemusí chybět nádech motivace, ovšem dokáží i vykouzlit úsměv na tváři.

  • „Sweat now, shine later“ – Důležitá je tvrdá práce a trpělivost, výsledky se dostaví.
  • „Train like a beast, look like a beauty“ – Slogan zaměřený na to, jak tvrdá práce může vést k úžasným výsledkům.
  • Kromě nápisů se nabízí také různé motivy – například siluety těla, činky a podobně. Kreativitě se meze nekladou.

Do fitcentra se nabízí mnoho různých nápisů a designů neonů. Vybírejte dle toho, co sedí do konkrétního prostředí a čím chcete oslovit návštěvníky. Samozřejmě pro vás můžeme vyrobit vlastní nápis na míru!