LED neony pro restaurace

Neonové nápisy jsou ikonickým doplňkem mnoha podniků. Pokud chcete vytvořit jedinečnou atmosféru a upoutat pozornost, neměly by neony chybět ani ve vaší restauraci. Jde o unikátní výrazný prvek, který lze umístit do exteriéru i interiéru. LED neony pro restaurace Vám pomohou hosty nejen přilákat, ale také si vás snáze zapamatují!

Výběr designu

Výběr konkrétního designu se může zdát složitý. Mnohdy však stačí nechat se vést atmosférou podniku. Pokud jde o americkou restauraci, pak se na stěně bude vyjímat neonový burger, případně třeba hranolky. Vybírat dle tématiky podniku je jednoduché – může jít o sushi, pizzu, ale i šálek kávy, čajovou konvici, či třeba zmrzlinu.

LED neony jsou oblíbené také v podobě klasických nápisů. Může jít například o jednoduchý design „OPEN/OTEVŘENO“, který zaručeně přiláká pozornost k nově otevřenému podniku.

LED neony pro restaurace open

V exteriéru lze případně využít i samotný název podniku v neonovém provedení.

Kromě toho však můžete do interiéru zvolit v podstatě jakýkoli neonový nápis. Může jít o jedno slovo, krátký citát, či třeba motto.

Z univerzálních možností lze navrhnout například:

  • „Dobrou chuť“
  • „Vítejte“
  • „Dnes doporučujeme…“ v kombinaci s menu
  • „The happy place“
  • „Good vibes“
  • “Beer Beer Beer”
Led neony pro restaurace beer beer beer

Nejlepší je však vybírat dle toho, jaká je celková atmosféra podniku a přizpůsobit tomu i výběr barev. Díky výrobě na zakázku si můžete vymyslet cokoli chcete – získáte tak jedinečný doplněk pro svou restauraci.

LED neony pro restaurace a pozornost zákazníků

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli neonový doplněk, rozhodně upoutáte pozornost zákazníků. Správný výběr je důležitý, zářivý nápis by měl udělat skvělý první dojem, doplňovat atmosféru podniku a vytvářet jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Pokud jde o exteriérové nápisy, pak můžete na svůj podnik upozornit již zdálky.

Barevnost a jasnost nápisů se jednoduše vtiskne do paměti. Proto jde o efektivní prvek, který je často používán v reklamě. Ve spojení s exteriérem či interiérem restaurace jde o skvělé řešení.

Efektní propagace

Neony jsou s námi již mnoho let, ovšem jejich popularita stále neklesá. Lidé je jednoduše milují. Můžete se proto spolehnout, že zákazníci rádi sdílí dojem z návštěvy vaší restaurace – například prostřednictvím fotek na sociálních sítích.

Neonové nápisy jsou velmi efektivním způsobem propagace. Navíc jsou stylovým doplňkem. Při výběru konkrétního designu je nejlepší zaměřit se na celkový vzhled samotného podniku. Dle toho vyberete nejlepší neonový doplněk.