Svatba je pro spoustu dospívajících dívek a mladých žen opravdu velmi významná událost. Plánování svatby ale může být opravdu velmi stresující, protože pro spoustu žen je to pořádání první tak velké akce v celém životě. A každá nevěsta samozřejmě chce, aby vše vypadalo naprosto dokonale, aby k sobě vše ladilo a zároveň aby výzdoba byla vkusná a originální. Poměrně oříšek. Jaké jsou ty nejlepší svatební dekorace, u kterých nikdy nešlápnete vedle? A jak myslet s dekoracemi dopředu tak, abyste si mohli následně vyzdobit svůj vlastní domov?

Nejlepší svatební dekorace: Co zde najdete?

  1. Květiny
  2. Světelné Dekorace
  3. Dekorace stolů
  4. Nejlepší svatební dekorace pro obřad
  5. Personalizované dekorace
  6. Nejlepší svatební dekorace pro venkovní svatbu?
  7. Dekorace podle stylu svatby
  8. Dekorace pro Svatební Dort
  9. Svatební dekorace pro děti

Květiny

Asi žádná svatba se nemůže uspořádat bez květin. Minimálně kytice pro nevěstu by neměla chybět ani na té nejmenší svatbě. Květinová výzdoba je velmi často hlavním pilířem celkové atmosféry na svatbě a vzhledem k ročním obdobím můžete ladit barvu do takových barevných tónů, které aktuálně vévodí v přírodě. Levandulové svatby v červenci jsou velmi časté. Jaké další květiny můžete do výzdoby umístit?

Náš tip: Svatební kytice určitě nevyhazujte! Po svatbě je můžete usušit a vyzdobit si tak svou domácnost

Světelné Dekorace

Atmosféra na svatbě je krásná samozřejmě už přes den, ale když se setmí, je čas rozzářit všechna světýlka! Pokud chcete, aby hosté na vaši svatbu nezapomněli, určitě se nebojte s množstvím světelné výzdoby odvázat. Odjakživa platí, že co svítí, to se lidem libí! Jaké prvky tedy použít?

Dekorace stolů

I když vám to někteří hosté nebudou chtít přiznat, pro velkou část svatebčanů je hlavní atrakcí právě jídlo! A pití! Proto byste pro ně měli připravit příjemné místo na konzumaci pokrmů a nápojů. A jak tedy můžete stoly vyzdobit?

Nás tip: Určitě se věnujte zasedacímu pořádku. Díky tomu bude každý vědět, kde má být a nikdo se nebude dohadovat, s kým chce sedět. Ano, i to se na svatbách děje.

Nejlepší svatební dekorace pro obřad

Obřad. Nejdojemnější chvíle celé svatby, kdy si ženich s nevěstou vzájemně řeknou své „ano“ a vymění si prsteny. Jakou výzdobu pro tento svatební moment zvolit a jak vše připravit tak, aby byl obřad příjemné jak pro novomanžele, tak pro svatební hosty?

Personalizované dekorace

Osobní prvek by měl být přítomen asi na každé svatbě, nebo i oslavě a je to naprosto pochopitelné. Úplně jinak bude vypadat například svatba dvou vášnivých cyklistů oproti svatbě dvou markeťáků. To je jasné. Jaké personalizované dekorace můžete použít?

Nejlepší svatební dekorace pro venkovní svatbu?

Svatba pod širým nebem je často vysněnou variantou toho, jak si řeknete své ano. A během letních měsíců to skutečně většině párů vyjde. Občas se ale stane, že nepřízeň počasí rozhodne jinak. Nejlepší svatební dekorace, pokud chcete pořádat svůj den D venku, je pak rozhodně stan.

Dekorace podle stylu svatby

Celkové pojetí svatby by mělo být jednotné a svatební dekorace by tak měly spolu skvěle fungovat. Jaké jsou nejpopulárnější styly svatebních dekorací a na co se při nich zaměřit.

Dekorace pro Svatební Dort

Kdo nemá na svatbě dort, jako by žádnou svatbu neměl. Krájení dortu je pak velkou událostí, kdy novomanželé prvně podávají hostům společný pokrm jako pár. Svatební dort je také další možností, jak se vyřádit a představit lidem něco, co máte rádi. Vsadit ale můžete i na klasiku, která rozhodně nikoho neurazí.

Svatební dekorace pro děti

Vzhledem k tomu, že svatbu mohou mít pouze dospělí lidé, je velice časté, že se na svatbě objeví i děti. Pro ně může být tato událost samozřejmě zdlouhavá a místy až nudná a právě proto je dobré je zabavit a připravit pro ně místo, kde si mohou společně hrát. Co do něj pořídit?