Neon Tullamore Dew

Jsme sice národ pivařů, ale Tullamore Dew zná asi každý. Tato irská whiskey je totiž známá po celém světě a Česko není žádnou výjimkou. Když za námi dorazila poptávka na neon Tullamore Dew, neváhali jsme a pustili jsme se do práce.

Vyrábíme neony na míru pro malé i velké podniky a ke všem zákazníkům přistupujeme se stejnou péčí a snažíme se vždy najít cestu, aby vše proběhlo co nejvíce podle přání zákazníky. U velkých světových značek je to okořeněné tím, že často mají pevně dané vizuální podoby toho, jak jejich logo může být zpracováno a vyrobeno. A to může někdy být problém. Ne každé logo je totiž možné vyrobit ve 100% shodě s tím, co zákazník požaduje.

Důvodů, proč není možné LED neonem vyrobit cokoli, je celá řada. Nejčastěji se ale jedná o detailnost loga a proměnlivé šířky jednotlivých „čar“. LED neon je totiž vždy stejně široký a je třeba na to pamatovat.

To vše klient potřebuje ve velmi krátkém čase – od poptávky do předání máme 6 dní.

A jaký je tedy postup?

Neon Tullamore Dew: Poptávka od klienta

Klient u nás poptal výrobu loga Tullamore Dew. Návrh jsme prošli a následně klienta telefonicky kontaktovali. Doporučili jsme celkové zvětšení loga z požadovaného rozměru 60×60 cm na 100×100 cm. Čím větší objekt, tím lepší detaily můžete vyrobit.

Abychom zákazníkovi dodali co nejlepší výsledek, zvolili jsme po dohodě více výrobních postupů dohromady:

  1. LED neonový nápis Tullamore Dew a rozzáření obrysu psa a jeho obojku
  2. Lepená grafika, která se použila na detailní grafiku psa dle požadavků klienta
  3. Drobné písmo řešeno nesvětelnou pryskyřicí, která ale umožňuje lepší detaily
Tullamore Dew předloha

Grafický návrh

Po specifikaci požadavků od klienta jsme připravili grafický návrh, podle kterého jsme začali samotnou výrobu. Neon Tullamore Dew nemohl samozřejmě svítit jinak, než zeleně!

Grafický návrh pro neon

Výroba neonu Tullamore Dew

Následovala samotná výroba. V první řadě bylo potřeba vyfrézovat pokladovou desku z plexiskla tak, aby bylo možné vsadit LED neon. Klient se rozhodl pro zelenou barvu svícení a nakonec nedošlo k podlepení písmen názvu značky. V druhém kroku bylo potřeba správně usadit lepenou grafiku do výřezu psa v logu značky. Ve třetím pak použití pryskyřice pro drobné písmo.

neon výroba

Ve finálním kroku pak došlo k usazení LED neonového pásku kolem vrchní části loga a vše mohlo na testování před finálním předáním klientovi!

A jak to nakonec všechno dopadlo? Dobře, jako u ostatních zákazníků! Pokud ensemble okolo Tullamore Dew zavítá i k Vám do města, možná se s naším neonem potkáte naživo!

Pokud se Vám neon líbí a chcete zviditelnit i svou značku, rádi vyrobíme neon na míru i pro vás!

Neon na akci Tullamore Dew

Podívejte se i na naše další reference!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *