Neonová jména

Každý se chce cítit ve svém domově příjemně a proto si pořizujeme dekorace, které odráží něco, co je pro nás důležité, nebo je to nějak s námi přímo spojeno. Neonová jména proto mohou být tou nejlepší volbou, pokud chcete rozzářit dětský pokoj Vašeho dítěte, nebo chcete udělat radost vaší partnerce či partnerovi, případně pak celé rodině. Jména napsaná z neonů samozřejmě nemusí být jen ta křestní. Můžete zvolit i příjmení celé rodiny!

Neonová jména, která vám padnou!

Vzhledem k tomu, že každý má rád něco úplně jiného, je potřeba mít možnost si vybrat. S tím samozřejmě počítáme a proto jsme pro vás připravili co nejvíce pestrou paletu kombinací, jak mohou vaše neonová jména ve výsledku vypadat. Pro co se rozhodnete je samozřejmě jen na vás!

Níže jsme pro vás připravili ukázku 10 různých písem, které berte jako inspiraci. Pokud se vám bude nějaké z nich líbit, stačí jej vybrat v objednávkovém formuláři. Pokud bychom se netrefili do vašeho vkusu, pošlete nám prosím odkaz nebo fotku toho, co se líbí vám!

Jak funguje objednání neonového jména?

Abyste mohli mít své vlastní neonové jméno u vás doma, je potřeba samozřejmě vyplnit rezervační formulář! V něm od vás budeme potřebovat následující údaje:

  • Jaké jméno budeme vyrábět
  • Požadovaná velikost nápisu
  • Styl písma
  • Barva svícení
  • Typ ořezu podkladové desky

Mimo tyto údaje potřebujeme samozřejmě i údaje o vás jako objednavateli, doručovací údaje a podobně!

Neon vzorník barev
Vyberte si ze vzorníku neonových barev!

Před samotnou výrobou Vám pošleme ke schválení návrh Vašeho neonového jména a zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení bude Váš nápis vyroben a doručen do 3-4 týdnů.

Jak tedy mohou neonová jména vypadat?

Jmen je spousta a proto jsme pro vás připravili seznam těch, která jsou uvedena v českém kalendáři. Prosím, berte vše jako inspiraci, výsledná podoba Vašeho neonového nápisu bude zaslána před výrobou ke schválení!

Pokud chcete vidět více, podívejte se na naše náhledové soubory jmen!

Kolik neonové jméno stojí?

Jaká tedy bude cena právě za Vaše neonové jméno? To samozřejmě záleží na tom, o jaké jméno se jedná, tedy kolik má písmen, a jaké má mít rozměry! Vyplňte nám prosím poptávkový formulář a my Vám pošleme konkrétní cenovou nabídku co nejdříve!

Příklady cen nápisů:

  • Mia – deska 60×34 cm – 3990 Kč
  • Agáta – ořez 70×35 cm – 4390 Kč
  • Martínek – deska 75×35 cm – 5390 Kč
  • Eliška – deska 60×28 cm – 4590 Kč
  • Jakub – ořez 70×33 – 4390 Kč

Ceny nápisů vždy počítáme individuálně na základě stylu písma!

Neonová jména

Kdo neon na míru poptává?(Required)
Prosíme uveďte alespoň údaj o velikosti jedné strany neonu (šířka/ výška)
Doplňky k neonu
Napište nám co nejvíce o Vaší představě!
Max. file size: 256 MB.