Neonové nápisy: Co a jak napíšete vy?

I přes to, že technologie LED neon nabízí nejrůznější možnosti ohýbání a kombinaci barev, tak často jde především o to, co si člověk díky neonovému světlu přečte. Může se jednat o nejrůznější motivační citáty, sdílení firemních hodnot, nebo i například nejrůznější hospodské hlášky. Ať tak či tak, neonové nápisy jsou často kombinací estetiky a určitého sdělení.

Proč by vás měly neonové nápisy zajímat?

Jaký je tedy hlavní důvod k tomu, aby někoho vůbec zajímal text sestavený neonem, když je možné vše vyobrazit graficky tak skvěle, že je to všem jasné i beze slov? Pro každého to bude úplně jiný důvod, ale někdy mají slova či věty opravdu velkou moc. Z našeho pohledu může být například skvělý nápis „první dojem dvakrát neuděláš“ pro marketingovou agenturu. Stejně tak může být dobře vnímán nápis „Dopiju a jdu“ v hospodském prostředí a podobně. Níže se u nás můžete inspirovat některými hesly a prohlédnout si i neonové nápisy, které už máme předem vytvořené.

Kam se nápisy hodí a kde hledat inspiraci?

Umístění dekoračních nápisů je samozřejmě velice individuální, ale pokud potřebujete hledat inspiraci k tomu, kde najít vtipné nápisy či hlášky, můžeme jednoznačně doporučit Pinterest, nebo se vypravit do míst, kde lze neony čekat – kavárny, bary, restaurace a podobně. Zajímavá může být také kombinace barev, díky které mohou neonové nápisy vyniknout ještě více. Například i náš nápis „Don´t Quit“ dostává i díky barvám dvojí význam. Stejně tak může být zajímavý nápis „Svět není občas růžový“. Modrým neonem?

Vybete si z našich neonových nápisů?

Nějaké neonové nápisy u nás můžete najít skladem a okamžitě připravené k odeslání či vyzvednutí. Pokud se vám budou líbit, stačí si je objednat. Pokud ale u nás nenajdete takový nápis, který by vyhovoval vašim požadavkům, nezoufejte. Rádi pro vás sestavíme neon na míru tak, aby vaše neonové nápisy zářily absolutně originálně!