Neony na focení – Skvělý pomocník na noční fotky!

Mají velkou schopnost. Z normální fotky, která by vás možná až tak moc nenadchla, dokážou vytvořit parádní záběr. Jejich oslnivá, ale přitom působivá barva světla vás dokáže naprosto pohltit. Připravili jsme si pro vás několik tipů a rad, jakým způsobem neony na focení mohou vylepšit každou noční fotku.

Neony na focení jako pozadí!

I když se může zdát, že pozadí někdy na fotografiích nemusí hrát velkou roli, opak je pravdou. Pokud budete fotit portrét, vždy záleží, co je v pozadí za vaším objektem. Neony vypadají navíc skvěle i rozostřeně, protože jejich barevnost pomáhá vytvořit pěkné prolínání barev. Neony na focení v noci navíc najdete poměrně snadno ve všech velkých městech!

Odlesk neonových barev

Fotit neony samotné samozřejmě není žádné extra dobrodružství, ale samozřejmě vyžaduje zkušenosti s nočním focením a práci se světlem a expozicí. Pokud ale chcete neony na focení použít, mohlo by vás zajímat využití jejich světla. Vzhledem k tomu, že neony svítí opravdu hodně sytou barvou, dokáží poměrně snadno “přebarvit” jakékoli jiné barvy v okolí. To se může fotit na focení portrétů, ale například i aut. Díky světlu z neonu můžete buď vytvořit silný barevný kontrast, nebo naopak podpořit hlavní barvu fotografie.

neony na focení portrétu

Chcete fotku zachycenou v pohybu ozvláštnit? Zachyťte objekt v akci! Světla vytvoří pocit pohybu a neskutečné energie. Je to jako kdybyste zmrazili daný okamžik v záři světel.

Neonový nápis to může říct za vás

Vyfotit skvělou fotku může být opravdu náročná práce a často to vyžaduje i souběh mnoha náhod, aby si vše “sedlo”. Neonové nápisy ale mohou říct mnohé za vás a právě proto si nejrůznější podniky neony na míru pořizují! Velice oblíbená jsou například Andělská křídla z neonu, před kterými se mohou vaši hosté vyfotit. Populární jsou samozřejmě také názvy podniků a v barech poté tematické hlášky. Například neon Good Vibes only jasně říká, co je v místě žádoucí! Pokud takové neony na focení máte k dispozici, můžete si být jisti, že energie bude na první pohled viditelná!