Pivotéka DBK: Povinná zastávka každého pivaře!

Česká republika sice není nijak velká země, ale pro celý svět má zásadní význam. I když vám někteří naši sousedé budou samozřejmě tvrdit opak, my Češi asi vždy hrdě prohlásíme, že nejlepší pivo na světě se vyrábí právě u nás. A také se ho u nás nejvíc vypije! Pokud i vy máte rádi skvěle natočené a nachlazené pivo, pak by vám určitě neměla uniknout Pivotéka DBK, kde můžete ochutnat nejen stálice českého pivovarnictví, ale také ochutnat speciality z více než stovky různých pivovarů!

A vůbec nezáleží na tom, jestli se rozhodnete u piva posedět, nebo zda si odnesete nějaké pivo k ochutnání s sebou. Pivotéka DBK je připravena na oba scénáře a k tomu vám nabídne i jiné občerstvení, které se k pivu může skvěle hodit. Těšit se zde můžete na další českou specialitu – chlebíčky, nebo třeba také obložené bagety a další chuťovky

Ale vše je samozřejmě především o pivu. V nabídce najdete více než 300 druhů různých piv, které uvařila více než stovka různých pivovarů. Může se jednat jak o piva česká, tak samozřejmě i zahraniční. A pokud rádi ochutnáváte a experimentujete, určitě se budete vracet pravidelně. Každý týden se totiž můžete těšit na nové kousky v nabídce a pravidelně se obměňuje také sortiment přímo na výčepu. Pro zarytého pivaře prostě Pivotéka DBK nebude jednorázovou zastávkou!

Stejně tak na toto místo nezapomeňte, pokud budete plánovat nějakou oslavu či večírek. Při nákupu 15 litrového soudku vám totiž zapůjčí stáčecí zařízení zdarma, a pokud budete potřebovat více vybavení, není problém využít také půjčovnu.

neon pivotéka DBK

Celé prostředí je velice útulné a sympatické a samozřejmě i zde narazíte na náš neon. Ten symbolizuje sklenici piva a vína a odráží tak přesně to, co je zde k mání. Neon má rozměr 50×50 centimetrů a určitě se vám bude líbit.

V případě, že potřebujete do svého podniku také nějaký zářivý prvek, obraťte se na nás a rádi vám neon na míru vyrobíme! A pokud chcete objevovat další místa, kde narazíte na naši tvorbu, omrkněte mapu neonů!