Proč pořídit LED neon do podnikání?

Nabízí se mnoho způsobů, jak oslovit zákazníky v okolí svého podniku či firmy. Ovšem žádný z nich není tak působivý jako právě neon. Odpověď na otázku proč pořídit led neon do podnikání je jednoduchá – budete vidět a budete prodávat. Díky modernímu provedení s LED diodami jde navíc o efektivní, dostupné a bezpečné řešení.

Úspora energie

Moderní LED neony jsou mezi podnikateli velmi oblíbené. Spotřebovávají totiž pouze minimum energie. Pokud hledáte energeticky nejúspornější osvětlení nebo značení, pak jsou LED diody nejlepší volbou – zejména ve srovnání s tradičními skleněnými neony.

Tvůrčí svoboda

Neonový nápis na míru vám dává téměř nekonečné možnosti. Otevírá se vám spousta variant pro logo a různé nápisy. Můžete si navrhnout libovolný design, zvolit svou oblíbenou barvu, či díky RGB provedení barvu přepínat kdykoli podle nálady.

Odolnost

LED neonové nápisy vynikají odolností a dlouhou životností. Kvalitní produkt totiž vydrží sloužit klidně i deset let. S dobrou péčí pravděpodobně i více. Odpadají vám tak starosti s výměnou žárovek ve venkovních cedulích a náročná údržba. Neony nevyžadují mnoho pozornosti.

Snadná instalace

Instalace neonového nápisu je snadná a zpravidla i rychlá. Během pár minut, maximálně hodin, je hotovo. Nedochází tak k narušení provozu firmy. Stačí si jen vybrat vhodné místo, objednat si neon na míru a ten pak umístit tam, kam budete chtít.

Šetrné k životnímu prostředí

Vzhledem k nízké spotřebě energie jsou LED neony šetrné k přírodě. V kombinaci s dlouhou životností jde o ekologičtější řešení než běžné světelné prvky. Uhlíková stopa je menší, stejně tak je méně odpadního materiálu díky mnohaleté životnosti.

Všestrannost

Dostupných je mnoho různých vzorů, tvarů a barev. To vám dává spoustu možností. Záleží pouze na vás, čím se rozhodnete oslovit zákazníky. Může jít o něco naprosto netradičního, díky čemu zaujmete. Výroba na míru umožňuje přizpůsobit se i těm nejnáročnějším požadavkům.

Udělejte skvělý první dojem

Kolikrát se vám stalo, že jste jeli kolem nějaké firmy a viděli jste jen nevýrazný nápis s textem, třeba v základních barvách? Kolik obchodů nebo provozoven nemá ani logo? Neonové nápisy umožňují použít libovolné barvy, tvary, styly a velikosti. Využijte umělecké dílo a kvalita vašeho podniku bude zákazníkům patrná ještě dříve, než vstoupí do vašich dveří.

Elegantní branding

V této době je velmi důležité vytvořit si vlastní značku, abyste vynikli mezi konkurencí. Sladit přitom barvy firmy, logo, obsah i plošné značení je mnohdy složité. S neonem na míru vám to však nemusí dělat starosti – jednoduše si necháte vyrobit cokoli, co se bude hodit k vaší značce.

Neon svým jasem upoutá

Nejenže jsou barvy neonů obvykle živější a výraznější než u jiného typu značení, ale také zaujmou svou svítivostí. Díky tomu si kolemjdoucí mnohem snáze všimnou vašeho podniku. A pokud se vám zákazníci rozhodnou navštívit, bez problému vás najdou.

LED neonové nápisy nabízí řadu benefitů. Jde o jedinečný reklamní prvek, který může být zároveň krásnou světelnou dekorací. Stačí si jen vybrat ten pravý design. Když už víte, proč pořídit LED neon do podnikání, stačí jen poptat ten svůj!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *