Reference neony.cz

Recenze: Kde už neon na míru mají?

Pokud se chcete podívat na výsledky naší práce, můžete tak učinit níže. Najdete zde videorecenze od našich zákazníků, ale také textové recenze, které nám zaslali a stejně tak doporučení, které nám zákazníci nechali na Googlu.

Budeme rádi, když se mezi naše zákazníky zařadíte a objednáte si vlastní neonový nápis či logo na míru i vy! Stejně tak budeme rádi za recenzi i od Vás!

Revír Karlín

Osmany Laffita

DETOUCH

HUJAN TATTOO

hujan tattoo reference

Maximální spokojenost, super domluva a rychlý kontakt.
Bezva přístup ke klientele a bezpečně zabalený produkt, došel v pořádku.
Není co dodat, prostě pecka!
Ještě jednou moc děkuji!!!
Nápis super sedne na stěnu kam jsem jej potřeboval…

KENJI

Objednal jsem si vlastní neonové logo na míru od neony.cz a jsem naprosto nadšený! Svítí fakt skvěle, má možnost nastavení intenzity a na plný výkon svítí vážně výborně a i za dne je krásně vidět. Montáž na zeď byla hračka a neon vypadá na zdi fantasticky. Občas ho používám i při různých eventech, tak ho lze pohodlně sundat ze zdi a třeba i pověsit na nějaký stativ podle potřeb. Komunikace s neony.cz byla super rychlá a profi. Fakt doporučuju pokud chcete něco originálního a stylového! Kenji!

neon na míru kenji

Gorila HHC

neon cannabis

Super přístup, perfektní cena a od nainstalování Neonu nám vzrostly tržby o statisíce… No dobře – o tolik ne, ale cítit to rozhodně bylo 🙂 Gorilla HHC Praha

PAPAY BEAUTY

Děkuji za krásný NEON který zdobí můj kosmetický salon! S panem Novotným je skvělá a rychlá komunikace.

Papay Beaut neon

Naše bublina lásky

naše bublina lásky reference

Moc děkujeme za krásný neonový nápis na naši svatbu:-). Snažili jste se nám vyjít maximálně vstříc, jak ve vzhledu neonu, tak s termínem dodání. Velmi si cením svižné a ochotné komunikace, jak před realizací, tak po. Mohu vaši firmu jen doporučit a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků:-)