Revír Karlín

V Praze existuje spousta čtvrtí, která rozhodně stojí za návštěvu a Karlín je jednou z těch, která je řazena na první místa. Celá čtvrť se rozkládá na rovinatém terénu mezi řekou Vltavou a vrchem Vítkov. Čtvrť, která byla silně zasažena povodněmi v roce 2002, ale jen vzkvétá a nejdete v ní vše, co ve skvělé městské čtvrti hledat můžete. Sídlí zde prestižní firmy, najdete tu ale také nádherné parky a stezky, perfektní street food a také bary. Pokud tohle máte rádi, pak je Karlín i váš revír!

Karlín je náš revír!

Právě na tento neon jsme dostali zadání na konci srpna v roce 2023. Poptávka byla vcelku jednoduchá – potřebujeme neonový nápis „Karlín je náš revír“, který bude dominantou celého, nově otevřeného baru. Výzvou bylo zachování přesných tvarů písma tak, aby vše vypadalo přesně podle představ majitelů podniku. To se ale nakonec povedlo, a pokud se tak posadíte na barovou stoličku v podniku REVÍR KARLÍN, budete sedět přímo naproti našemu neonu. Ten má metr na šířku a 86 cm na výšku a rozhodně ho nepřehlédnete.

Jaká barva neonu se do baru nejvíc hodí?

To je samozřejmě otázka, na kterou nemůžete nikdy dostat jednoznačnou odpověď, ale myslíme si, že červená je asi hlavní „barová“ barva. Červená barva je totiž velice příjemná pro oči a teplota barvy vytváří velice příjemné prostředí k tomu, aby bylo kombinováno s teplými odstíny barev. A to přesně v místě, kam si chodí lidé odpočinout po práci, chcete.

Je Karlín váš revír?

Karlín je zde opravdu pro každého. O tom vypovídá už fakt, že do baru REVÍR KARLÍN můžete dorazit prakticky jakkoli. Můžete přijet na cyklostezce kolem řeky, můžete přejít řeku díky nové lávce HolKa, nebo můžete dorazit díky skvělé pražské MHD. A jak si večer v podniku užijete, to už je jen na vás. Můžete si přijet vychutnat živá hudební vystoupení, nebo si třeba celý prostor pronajmout na svou firemní párty!

A pokud vás zajímá, kde ještě najdete naše neony, podívejte se na mapu neonů!

Od kluků z Karlína máme taky krásné reference!