Speed dates

Pro někoho je to jen obyčejný dopravní prostředek, který vás dokáže dostat z jednoho místa na druhé. Pro někoho jiného je auto místem, kde může relaxovat, poslouchat nahlas hudbu, vypnout. Pak je ale ještě jedna skupina. Pro tu jsou auta životním stylem. Milují každý jejich tvar, techniku, historii, zkrátka každý detail. Jestli i vy patříte mezi milovníky aut, a to především těch rychlých, pak by vám rozhodně neměly uniknout Speed dates! Možná si říkáte, že jde o anglický pojem pro rychlá rande a vlastně máte pravdu. Na srazech Speed dates totiž budete mít rande. S rychlými a nádhernými vozy!

Automobilových srazů a výstav je nespočet. Srazy pořádají milovníci konkrétních značek, druhů aut nebo například majitelé veteránů. Vždy ale na takových srazech najdete vozy, které mají nějaký extra šmrnc navíc. A právě o takové vozy jde pořadatelům Speed dates především.

Dalším obecným rysem automobilových srazů bývá místo konání. Většinou nějaké staré letiště, nebo louka. Zkrátka místo, které je sice velice praktické, ale žádné kouzlo navíc nepřináší. A protože lidé ze Speed dates vnímají auta jako umění, rozhodli se auta předvádět návštěvníkům v místech, které mají nějaký svůj příběh a také svoje kouzlo. V květnu 2023 jste tak mohli obdivovat automobilové skvosty ve staré papírně ve Vraném nad Vltavou, v létě poté na náplavce v Mělníku. Obě místa mají své nezaměnitelné kouzlo a auta zde prostě skvěle vyniknou.

Speed dates neonové logo

Aby celá událost měla ten správný šmrnc, je potřeba aby byla skvěle zapamatovatelná a také nezaměnitelná. Neonové logo Speed Dates je vyrobeno na kruhové desce o průměru jeden metr a tak si můžete být jisti, že každý návštěvník, který na tento automobilový sraz dorazil, neon určitě viděl. A hlavně si zapamatoval logo a celou akci má tak jasně uloženou v paměti. Jak? Jako Speed dates!

Pokud i vy pořádáte nejrůznější akce, prodáváte různé zboží na trzích, nebo máte kavárnu a chcete, aby si vás lidé zapamatovali, pak je neonové logo na míru skvělou volbou i pro vás. Jestli potřebujete nějakou inspiraci, mrkněte do naší mapy neonů!