Výzdoba na baby shower: Co na oslavě nesmí chybět?

Očekávání nového člena rodiny je vždy radostnou událostí, která si zaslouží oslavy. Pro takové příležitosti vznikla baby shower. Jde o setkání plné radosti, přátelství a společného těšení se. Typicky také při této příležitosti bývá odhaleno pohlaví miminka. Jde o oblíbenou společenskou událost, na které by nemělo chybět několik klíčových prvků. Hlavní téma, ve které se nese každá výzdoba na baby shower je jasná – bude to holka, nebo kluk?

Kreativní pozvání

Pokud plánujete baby shower, samozřejmě je důležité pozvat hosty. Pokud to nechcete dělat klasickou nudnou cestou, vytvořte si kreativní pozvánky. Můžete si vytvořit vlastní design a nechat ho vytisknout či třeba vyrobit pozvánky vlastnoručně. Do designu můžete zakomponovat téma oslav – slaďte design do barev výzdoby či se držte konkrétního motivu.

Výzdoba na Baby shower: Dokonalá atmosféra je hlavní

Baby shower je událost plná očekávání a radosti. Aby oslavy byly dokonalé, je důležité zajistit okouzlující výzdobu. Kreativitě se meze nekladou – mezi klasiku patří balónky, konfety, girlandy a různé další drobnosti. Vyberte si dvě základní barvy, do kterých budete vše ladit.

Výzdoba by měla být neutrální a univerzální, aby byla vhodná bez ohledu na pohlaví dítěte. Nabízí se například pastelové barvy jako je světle zelená, žlutá nebo šedá. Vytvoříte tak kouzelnou atmosféru, ve které se budete cítit dobře.

Stůl s občerstvením

Něco dobré na zub rozhodně přijde vhod. Nemusí přitom jít o hostinu – oblíbené jsou různé jednohubky, sladkosti, cukrovinky a podobně. Výběr jídla záleží pouze na vás. Nezapomínejte však ani na pití. Chybět by neměly alkoholické a nealkoholické nápoje.

Hosté mohou mít různé preference, je proto dobré jim dát na výběr. Na přípitek se skvěle hodí šampaňské, jako nealko zvolte limonádu nebo džus. Pak už záleží pouze na vás, v jakém duchu chcete oslavu uspořádat – zda si necháte namíchat luxusní koktejly, nebo vše proběhne v komornějším duchu.

Prostor pro dárky

Baby shower je určeno také pro podporu nastávající maminky i tatínka. Proto se k této příležitosti často nosí dárky. Může jít o něco pro miminko či budoucí rodiče. V každém případě je nutné vyhradit prostor, kam budou hosté dárky odkládat. Nezapomeňte proto vyhradit aspoň jeden prázdný stůl.

Unikátní oznámení pohlaví

Vrcholem celé oslavy mnohdy bývá odhalení pohlaví miminka, které neznají ani sami rodiče. Nabízí se proto spousta kreativních nápadů, jak prozradit pohlaví. Pokud hledáte něco originálního, pak zvolte neon. Nechte si vyrobit neonový nápis “It’s a boy” nebo “It’s a girl”. Zaručeně rozzáříte celou oslavu – oznámení pohlaví rozsvícením neonu je jednoduše unikátní. A pokud chcete, aby vaše výzdoba na baby shower vypadala skvěle a nechcete neon kupovat, můžete si snadno takový nápis i zapůjčit.

Baby shower je speciální událostí, která spojuje celou rodinu a blízké přátelé při oslavách nového přírůstku do rodiny. Nemusí jít o obří akci – základem jsou dobré jídlo a pití, příjemná výzdoba a přátelská atmosféra. Neváhejte přizpůsobit si oslavu vlastnímu vkusu, buďte kreativní a užijte si tuto unikátní party. A až váš potomek vyroste, určitě budete řešit i narozeninové oslavy, nebo třeba Halloweenské párty!